ניקוי רעלים מיצים

ניקוי רעלים מיצים

בשנים האחרונות המודעות לכל נושא ניקוי רעלים מיצים ושתייה עלתה, אנשים רבים פונים לשיטת שנועדה לבצע ניקוי רעלים באמצעות מיצים, בדרך כלל עושים אותה אחת לתקופה וזאת כדי לסלק את הפסולת שהצטברה בגופנו לאורך זמן. יש שיטות רבות לביצוע ניקוי רעלים אחת מהן היא הוספה לתפריט ניקוי רעלים מיצים טבעיים אשר מטרתם להיות סוג של דיאטת ניקוי רעלים מיצים טבעיים.

דיאטת מיצים ניקוי רעלים

כחלק מתפריט ניקוי רעלים באמצעות מיצים טבעיים סחוטים המשמשים להגברת חילוף החומרים בגוף וכתוצאה מכך גם מתבצעת הוצאת פסולת אשר הצטברה בגופנו וגרמה לאורך זמן בעיות רפואיות, בעזרת ניקוי רעלים צום מיצים של פירות ירוקים ובצבעים אחרים או ירקות ירוקים סחוטים ניתן בדיאטת צום שכזה לבצע ניקוי רעלים ולהגביר את חילוף החומרים, דרך ניקוזם מהכליות או הקיבה והכבד וכן ממחזור הדם.

איך בעזרת צום מיצים ניקוי רעלים מתבצע?

בעזרת סחיטה של פירות מסוימים וירקות בעיקר ירוקים הם אלו שמספקים לנו זריקת אנרגיה של ויטמינים, מינרלים וחלבונים, אפשר לשלב מעין צום ודיאטת ניקוי רעלים מיצים טבעיים בשילוב ירקות מה שנקרא צום מיצים ונוזלים אשר כבשה בין השאר את ארצות הברית וצפון אמריקה. יש לציין שניקוי רעלים מהגוף מיצים מפירות ומירקות יש לבצע לא לאורך זמן כי מן הסתם זה לא בר ביצוע כי הגוף זקוק גם לחלבונים מוצקים, לסיבים ולפחמימות אשר קיימים במזונות מוצקים.

סודות היופי בדיאטת ניקוי רעלים מיצים

ידוע כי מיצים סחוטים בעיקר מירקות ירוקים מאזנים את רמת הph  וגם מעניקים זריקת אנרגיה, שתיית מיצים שכאלה מוסיפים יופי חיצוני הנראה לעין באמצעות סיבי הצמח הירוק אשר עוזרים לעיכול, מנקים את הגוף מווסתים את פעולת המעיים וכהמשך לכך עוזרים בהורדת משקל והחזות נראית יותר בריאה ותוססת וכמובן ההרגשה הפנימית משתפרת, כל הירקות הירוקים כמעט משמשים לניקוי רעלים מיצים תפריט שלהם אפשר למצוא כמעט בכל אתר מזדמן.

מה בתפריט ניקוי רעלים מיצים והסוגים שלהם?

בניקוי רעלים מיצים תפריט שכזה מכיל בתוכו ירקות עליים ירוקים ובנוסף את המלפפון הירוק, גם הפלפל הירוק, עליי סלרי, עליי קייל, בעזרת ערבובם וסחיטה שלהם יוצרת שייק ירקות.

 סחיטה של רימונים, קילוף של קליפת לימון ושימוש בו וגם בקליפות של תפוח ירוק משמשים בוויסות וניקוי רעלים מיצים של פירות, שימוש בסחיטת פירות או ירקות יכולים לעזור בעצירת הזדקנות העור למרות שבעצם סחיטת הפירות נשארים רוב הסוכרים אבל אלו סוכרים עם ערך גליקמי נמוך, לדוגמה לאגס יש ערך גליקמי נמוך ויכול מאוד לעזור בניקוי רעלים, באמצעות מיצים טבעיים סחוטים מיצים אלו לניקוי רעלים נוספים לנו המון ויטמין סי כמו לדוגמא בפלפל הירוק או במלפפונים.

לקריאה נוספת של מאמרים בתחום האסתטיקה והיופי, מוזמנים להיכנס לקישור הבא: https://www.beautyguide.co.il/

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן