דיאטת ניקוי רעלים

דיאטת ניקוי רעלים

בגופנו מצטברים רעלים כתוצאה מהמזון והמים שאנו אוכלים ושותים, מהאוויר שאנו נושמים, בקרמים שאנו מורחים, רעלים אלו עלולים לגרום לבעיות רפואיות ולהשמנה, ישנן מספר שיטות לביצוע דיאטת ניקוי רעלים וירידה במשקל שהיא תופעת הלווי כתוצאה ממנה, אם זה בעזרת מטפלים המתמחים ברפואה האלטרנטיבית או מביצוע דיאטת ניקוי רעלים בבית לבד.

האם אפשר לעשות תהליך דיאטת ניקוי רעלים בבית לבד?

אפשר לבצע את תהליך דיאטת ניקוי הרעלים בבית לבד אך מומלץ לעשות ניקוי עדין באמצעות תזונה ניקוי רעלים בגוף, דוגמה ניקוי רעלים דיאטה ירידה במשקל:

בשלב הראשון של שינוי דיאטה ניקוי רעלים בגוף אוכלים יום בשבוע רק פירות וירקות טריים או מבושלים.

לאחר מספר שבועות לנסות לאכול פעם בשבוע ירקות ופירות לא מבושלים. השלב הבא של דיאטה ניקוי רעלים ירידה במשקל הוא לאכול יומיים צמודים עד הצהרים פירות בלבד, בצהרים סלט ירקות ובערב סלט ירקות עם אבוקדו או שמן זית ומרק ירקות, תפריט זה של דיאטה ניקוי רעלים מהגוף מעודד ניקוי רעלים והרזיה באופן טבעי ללא תחושת רעב.

לאחר שבצעתם תהליך זה של ניקוי רעלים והרזיה מספר שבועות ניתן לעבור לשלב השלישי של ארבעה או חמישה ימים תפריט של תזונה ניקוי רעלים בגוף, לא קל לבצע זאת לבד לכן ישנן סדנאות קבוצתיות ברחבי הארץ שנותנים תמיכה וייעוץ לביצוע ניקוי הרעלים.

דיאטת ניקוי רעלים סינית

הרפואה הסינית גורסת כי תקופת האביב היא העונה המתאימה ביותר לביצוע דיאטת ניקוי רעלים סינית על פי התאוריה האנרגיה המאפיינת את שינויי מזג האוויר בעונת המעבר תבוא לידי ביטוי בשינויים אנרגטיים בגופנו, האנרגיה המתפשטת מסייעת להניע ולהיפטר מרעלים שנאגרו בגופנו כהכנה לעונת הקיץ, עונת האביב בתורת הרפואה הסינית קשורה לכבד וכיס המרה אשר הם אחראים על ניקוי רעלים ,כאשר אנו מבצעים ניקוי רעלים דיאטה סינית באביב אנו מטהרים את הכבד.

קיים מגוון של דיאטת ניקוי רעלים סינית אשר נמשכות בין שלושה ימים לעשרים ואחת יום, עקרון ניקוי רעלים דיאטה על פי התורה הסינית הוא צריכת ירקות ירוקים ופרות אורגניים, הגדלת צריכת הנוזלים כמו מים מינרלים, תה צמחים נטול קפאין ומרקים, לצרוך חלבונים מהצומח ולא מהחי ושמן זית.   

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן