הומאופתיה לחרדות ודיכאון

Homeopathy lab.

הומאופתיה זאת שיטה וגישה ברפואה אלטרנטיבית המתייחסת לאדם כשלם כל חלקי הגוף והנפש קשורים זה בזה ולכן יש לטפל בו כמכלול, הטיפול הוא באמצעות תרופה ה"רמדי" המפעילה את כוחות הגוף לריפוי עצמי. הומאופתיה מתייחסת לחרדות ודיכאון שממנה האדם סובל כתוצאה מחוסר הרמוניה בגוף ולכן הגוף יוצא מאיזון. כולנו כמובן רוצים להיות שמחים מביאים תועלת אבל המציאות לא תמיד כזאת וישנם קשיי התמודדות עם מצבי חיים מסוימים שיכולים להוביל לדיכאון קל עד קשה קליני עם מחשבות אובדניות, בטיפול הומאופתי פשוט מאפיינים את הנזקק מתיי החלו מחשבות טורדניות? ומה קורה במשך זמן זה בחיי המטופל? כל טיפול מותאם לאותו אדם אישית בלבד ועל סמך תשאול אישי המעמיק, מטרת רמדי היא השגת רפוי בסופו של ההליך.

טיפול בהומאופתיה כמחשבות טורדניות

בכל טיפול הומאופתיה לחרדות ודיכאון כגון מחשבות טורדניות המביא שעד כדי אובדן טעם החיים ובמקביל אליהם מצטרפות מחשבות אובדניות כאלו ואחרות, ידוע על מיקרים של מטופלים ומטופלות שעל ידי טיפול הומאופתי שקיבלו אפשר לראות את הצד הבהיר בתמונה ולא להתמקד בחלק השחור שבה, הטיפול יביא להפחתת כאבים פיזיולוגים, עם היעלמותם וכהמשך לכך המצב הנפשי משתפר לעין ארוך והאדם מתחיל להיות קורן, האדם נמצא במקום אחר לגמרי מאושר וכמובן שדואג לטיפוח העצמי שלו והנראות החיצונית יחד עם זה החיוך שב לחזית הפנים.

למי יתאים טיפול הומאופתיה?

טיפול הומאופתיה לחרדות ודיכאון יכול להתאים כמעט לכל אדם ובמידה שטיפולים סטנדרטיים של תרופות לא נותן את תוצאותיו, יכול לבחור בדרך של הרפואה האלטרנטיבית שבתוכה נמצא כל נושא ההומאופתיה על גווניו, שברוב המקרים הוא גם פותר לאורך זמן סוגים של בעיות פסיכולוגיות פסיכיאטריות, בעצם העובדה שהוא הרבה פעמים גם טיפול הוליסטי שממוקד באזורים ספציפיים בגוף, ועצם זאת שהוא לא מכיל תרופות ממכרות ברוב המקרים.

הבדל בין טיפול תרופתי סטנדרטי להומאופתיה

בהרבה מהמקרים שבהם טופלו מטופלים בניסיונות חוזרים בעזרת טיפול תרופתי קונבנציונלי, לרוב קורה שלאחר סיום השימוש בהן המטופל במקרים הנפשיים עם מחשבות טורדניות ואפילו אובדניות חוזר להרגיש לא טוב בלשון המעטה, לכן עוד בשנים עברו לפני המון שנים כבר נכנס הטיפול ההומאופתי לשימוש, לימודים בשיטות הטיפול בו החלו להתפתח בכל העולם והראו תוצאות די טובות לאורך זמן ועצם הרעיון שבסוגי טיפולים שכאלה הם גורמים לרוגע למטופל וכמעט מבטלות לחלוטין את השעבוד וההזדקקות האובססיבית לתרופות הקונבנציונליות כשבסופו של הליך החומרים הכימיים בתרופות הללו יוצרים לאורך זמן גם תופעות לוואי. כיום הרפואה ההומאופתית נכנסת לקופות החולים, הרפואה אלטרנטיבית המטפלת בכל מטופל פרטני לכשעצמו ויכולה להביא לתוצאות חיוביות לאורך זמן, טיפול שכזה במחשבות טורדניות בודק כיצד מתבטא הדבר באותו מטופל והרמדי שבו מותאם לכל אדם בצורה אינדיבידואלית, על בסיס מחקר מעמיק של כל פרטי המטופל בכדי להשיג את הרפוי המיטבי לאורך זמן.               

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן