איפה עושים בדיקות גנטיות

genetic consultant in white coat doing dna test in lab

נשים רבות מתלבטות טרם הכניסה להיריון או כאשר הן נמצאות בשלבים הראשונים של ההיריון, איפה עושים בדיקות גנטיות.

קו החשיבה בנושא הבדיקות הגנטיות

כאשר מתקבלת החלטה על ביצוע בדיקות גנטיות, המטרה היא שתהיה זו בדיקה מקיפה ומקצועית ביותר ולכן הנשים בוחנות כמה וכמה אופציות לגבי איפה עושים בדיקות גנטיות. ברוב המקרים ההחלטה מתקבלת לאחר שמקבלים חוות דעת והמלצות מקרובות משפחה ומחברות אשר ביצעו תהליך דומה בקליניקה שלנו ברמת אביב.

לאור שביעות הרצון מהשירות המקצועי ומההסברים המפורטים, מתקבלות חוות דעת מעולות, אשר סוללות את הדרך עבור נשים נוספות להגיע למרפאה המקצועית הייחודית שלנו.

שיטת העבודה של הכנת הבדיקות הגנטיות

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המחלקות השונות בבתי החולים ובהתאם לכך אנו מקדמים בשיתוף פעולה את תהליך העבודה לצורך ביצוע הבדיקות הגנטיות על פי האופציה שנבחרה.

קיימות כמה רמות של בדיקות גנטיות נורמטיביות ואחרות שכוללות בדיקה נרחבת הרבה יותר. בהתאם לבדיקות הפיזיות, לתוצאות של השקיפות העורפית ושל האולטרה סאונד, מחליטה האישה על ההיקף של הבדיקה הגנטית.

המטרה היא לשלול כל סיכוי שקיימים פגמים גנטיים בעובר שעלולים לגרום לכשלים כמו מחלות קשות תסמונת דאון ועוד. אם קיים מידע על גנטיקה משפחתית של מחלות גנטיות ספציפיות קיימת חשיבות לבדוק זאת באופן מעמיק, כדי לשלול לחלוטין את הימצאותן של המחלות הללו.

בהתאם לתשובות, צוות הרופאים ימליץ על הפעולות שכדאי לבצע, אם להמשיך את ההיריון או חלילה יש עדיפות להפסקת ההיריון, לאור הממצאים שהתקבלו שהם חד משמעיים ואינם מותירים מקום לספקות.

ליווי מקצועי של צוות המרפאה

לאורך כל הדרך מקבלת האישה ליווי, ייעוץ והכוונה של מלוא המעטפת הרפואית מהצוות של הגנטיקה שנמצא ברמת אביב. וזאת עד תום ההליך של ביצוע הבדיקה גנטית ועד קבלת התוצאות.

אם אתם מעוניינים לבצע בדיקות גנטיות ולדעת איפה עושים בדיקות גנטיות, הצוותים המיומנים מבצעים מפגש מקצועי תוך העברת מלוא ההסברים על מהלכה של הבדיקה, זמן קבלת התוצאות וההשלכות השונות של התוצאות הטובות והפחות טובות שעלולות להגיע.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן