שלבקת חוגרת תרופות סבתא

שלבקת חוגרת תרופות סבתא

שלבקת חוגרת היא מחלה שהפרוש שלה זה וירוס הנמצא בגוף במיוחד לאלה אשר חוו בעברם את מחלת האבעבועות רוח בצורה כזו או אחרת בצעירותם, וירוס זה שנמצא בגוף גורם להתרחשות של זיהום מקומי שנקרא גם בשם הרפס זוסטר, ישנה הערכה כללית שאחד מכל שלשה אנשים בעולם יפתח בשלב כזה או אחר בחיים שלו זיהום כזה, לשלבקת חוגרת תרופות סבתא כמו כמעט לכל מחלה מוכרת ניתן לטפל בעזרת צמחים ורקיחות כאלה ואחרות, כמובן שיש את הרפואה הסינית המשלימה אשר מן הסתם מבוססת כמו רוב הרפואה הסינית על שימוש בצמחי מרפא או גם בעזרת דיקור מחטים באזורים הנגועים.

סימפטומים לשלבקת חוגרת

ישנם סימפטומים להופעת שלבקת חוגרת כגון חום, מתלווה אליו לעתים קרובות גם כאבי ראש מקומיים, בנוסף ישנה צריבה מקומית כואבת במקום הנגוע, ישנם גם עקצוצים מקומיים בעור שמלווים בפריחה, ישנן הופעות של שלפוחיות חיצוניות וכואבות, סימפטומים אלה יכולים להופיע כמעט בכל מקום ספציפי בגוף.

גורם לשלבקת חוגרת

הנגיף שגורם לשלבקת חוגרת ובשמה האחר הרפס זוסטר זהו נגיף אשר גם גורם להופעת אבעבועות רוח אצל אנשים צעירים, אנשים שחלו בילדותם במחלת אבעבועות נושאים בגופם את הנגיף כשהוא במצב רדום, באיזשהו שלב בחיים הנגיף מתעורר מתרדמתו וזאת כתוצאה מהחלשות מערכת חיסון הגוף המתרחשת עם התבגרות האדם ואז יכולה להתפרץ מחלת השלבקת חוגרת תרופות סבתא במקרים מסוימים של המחלה לא תמיד עוזרות.

באיזה שלב בחיים מופיעה שלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת ברוב המקרים מופיעה בגיל מבוגר וגם לעתים בצעירים. היא מופיעה בעקבות כל שיש כשל והיחלשות של המערכת החיסונית ויכולה להיות תוצאה של טיפולים נגד סרטן לפעמים, האבחנה נעשית בצורה קלינית ללא עזרה של בדיקות מעבדה.

טיפול בשלבקת חוגרת

הטיפול הסטנדרטי באלו הסובלים בשלבקת חוגרת היא בתרופות אנטי נגיפיות שאם הן ניתנות בזמן הן עשויות לסייע בהחשת ריפוי הנגעים שבעור בין התרופות הנפוצות נמצאת תרופת הזובירקס שתופעות הלוואי שלה יכולות להיות חולשה ואובדן תאבון, יש להרבות בשתייה במקביל ללקיחת תרופה זו.

שלבקת חוגרת תרופות סבתא ישנן כאלה כגון צמחים ורקיחות של מטבלים למריחה מקומית באזור הנגוע, ישנם את צמחי המרפא והמיצים שלהם אשר ממריצים את החיסון לנוגדי הזיהום ויכולים לקצר את הליך ההתפרצות, מיצי צמחים אלה לעתים מלאים בסיבים תזונתיים המשפרים את ההחלמה מזיהום שכזה, לדוגמה תה או ג'ל ליקוריץ (שוש קירח), ג'ל אלוורה טבעי טהור, שמן קוקוס אורגני שהופק בכבישה קרה, לא מסונן, שמן קוקוס אורגני שהופק בכבישה קרה, לא מסונן ,שום ושמן שום.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן