שיטת השערה

דיקור סיני בהריון

הנושא של המראה החיצוני מעסיק אנשים רבים ובעיקר נשים בכל הגילאים, כאשר נשים רבות, בעיקר בגילאים מבוגרים יחסית סובלות מדילול השיער בגבות, דילול שיכול לבוא לידי ביטוי בקרחות מקומיות או גבות מאוד דלילות ודקיקות. יש נשים אשר בוחרות לצבוע את הגבות על בסיס יום יומי, מילוי זמני שלהן שיכול להיות על ידי עפרון גבות, ג'ל לגבות או צללית מתאימה ויש כאלו המחפשות פתרון יותר קבוע שלא דורש התעסקות יום יומית ואחד מהפתרונות הללו זה מילוי גבות בשיטת השערה.

מה זה בדיוק שיטת השערה

שיטת השערה בגבות היא שיטה מיוחדת שצברה תאוצה מאוד גדולה בשנים האחרונות, שיטה למילוי גבות שנעשית על ידי מחט טבולה בפיגמנט מיוחד, יש שיגידו שזה סוג של קעקוע למרות שהוא לא, משום שהצבע מוחדר לשכבות העור העליונות בלבד בניגוד לקעקוע שהצבע מוחדר לשכבות עמוקות יותר. באמצעות המחט והפיגמנט יוצרים קוים דקיקים ועדינים המדמים את שיער הגבה הטבעי באותם מקומות בהם אין שיער ומעניקים לגבה מראה יותר מלא ומסודר אשר משתלב טוב יותר עם המראה הכללי של הפנים. שיטת השערה בגבות אינה מתאימה לכולם אלא רק לבעלות עור יבש או רגיל אז הצבע תופס כמו שצריך, משום שעור שומני לא מאפשר לפיגמנט להישאר זמן רב במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב הוא עלול ליצור גושים ואף עלול לשנות את צבעו מה שיגרום למראה לא טבעי ולא יפה.

באילו מקרים נכון להשתמש בשיטת השערה

שיטת השיערה מתאימה לנשים בעלות מראה גבות דליל או שיש חלקים בגבה שהם ללא שיער, ורוצות למלא את הגבה מחדש וליצור מראה אחר. שיטת השערה מתאימה גם לנשים שכיוון צמיחת שיער הגבה שלהם אינו מסודר והתהליך הזה יעניק לגבה מראה מסודר ומאורגן יותר. למעשה מילוי גבה בשיטת השערה מתאים לנשים אשר רוצות לסדר את מראה הגבות באופן יותר קבוע כדי שהן לא תידרשנה להתעסק בסידור הגבות באופן יום יומי. חשוב לציין שאישה אשר רוצה לעשות מילוי גבות בשיטת השערה צריכה להיות בעלת יכולת ריפוי פצעים תקין.

היכן עושים תהליך שיטת השערה בגבות ומה כולל התהליך

משום שהגבות נמצאות בפנים במקום מרכזי ובולט, ויש להן השפעה קריטית על המראה הכללי יש חשיבות לעשות את התהליך אצל מי שמתמחה בנושא, זאת אומרת איש מקצוע בעל יד מדויקת ויציבה, אשר משתמש במכשור איכותי ומתקדם, אדם יצירתי ובעל ניסיון אשר יוכל להתאים לכל אישה את הפתרון הנכון והמדויק לה ביותר כדי שהיא תהנה מהמראה שלה באופן יום יומי. איש מקצוע ידע לבצע חיטוי למכשור או להשתמש באביזרים חד פעמיים במידת הצורך. התהליך כולל שיח ראשוני כדי להכיר את הלקוחה, צילום תמונות והחלטה מה העיצוב והצבע המבוקש ויכול להימשך שעתיים ואף יותר.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן