כליות רפואה סינית

כליות רפואה סינית

ברפואה הסינית ההתייחסות לכליות היא בהקשר לאלמנט המים, הן מכונות "שער הנוזלים" שנפתח ונסגר על מנת לווסת את כמותם. בכליות יש את הג'ינג שזה תמצית החיים שלנו האנרגיה המזינה והטהורה ביותר.

על פי רפואה סינית כליות מה תפקידם?

ברפואה הסינית מאמינים כי מקורה של תמצית החיים הם בהורים מהם אנו מקבלים את המטען הגנטי, הכליות רפואה סינית דוגלת כי הם מזינים את העובר לפני ואחרי הלידה ולכן הן אחראיות על גדילה והתפתחות, הכליות אחראיות על תהליכי הרבייה על השחלות, האשכים, תאי הזרע, הביציות והתהליכים ההורמונליים שקשורים.

ברפואה סינית כליות מייצרות את החומר שממלא ומזין את העצמות, ממלא את חוט השדרה ואת קרומי המוח, לפי הרפואה המערבית זהו מח העצם.

האמונה ברפואה סינית כליות שולטות בפתחים התחתונים ושולחות יאנג לשלפוחית השתן וכן הן מאדות נוזלים שעולים לכיוון הריאות.

ברפואה סינית כליות גם משתתפות בתהליך הנשימה ומושכות את האוויר כלפי מטה.

מהם הגורמים לפגיעה בכליות?

הסיבות לכליות חלשות רפואה סינית טוענת שהתופעה נגרמת מפעילות יתר, מתח, חוסר שינה, תזונה לא נכונה, מחלות מתמשכות.

חולשת כליות רפואה סינית מציינת את התופעות בגינם:

בעיות פוריות, הופעה מוקדמת של תופעות גיל המעבר, אי ספיקת כליות רפואה סינית טוענת כי היא גורמת לעייפות, לחולשה כללית, למערכת חיסונית חלשה, לבעיות בפעילות בלוטות התריס, חולשת כליות רפואה סינית טוענת כי גורמת לקוצר נשימה, בעיות בשלד, כאבי גב, ברכיים, דלדול במסת השריר, הזדקנות מוקדמת, ירידה בשמיעה, בעיות בשתן, דלקות בשתן, אצירת שתן.

אבנים בכליות רפואה סינית

אבנים בדרכי השתן הם גושים בדרכי השתן הגורמים לכאבים וחסימה בזרימת השתן וזיהום בדרכי השתן.

אבנים בכליות רפואה סינית מטפלת עוד בשלב המניעה באמצעות הרכבת תפריט תזונתי מותאם לאדם, טיפול באמצעות דיקור וצמחי מרפא להוצאת האבנים בכליות רפואה סינית נותנת מענה רק לאבנים קטנות שעוברות דרך צינורות השתן ולא יש לבצע פרוצדורה רפואית מקובלת. התהליך השיקומי כולל דיקור ,צמחי מרפא, תזונה מותאמת ותוספי מזון.

אי ספיקת כליות רפואה סינית

הטיפול באי ספיקת כליות רפואה סינית מטרתה לחזק את הכליות באמצעות תזונה, הדגש הוא על צריכת חלבון, זרעים, אגוזים, פטריות, פקעות שורשים ועוד. מלבד התזונה טיפול באי ספקת כליות רפואה סינית מסייעת להפחית המתח הנפשי שמלווה את המחלה באמצעות דיקור ושיטות טיפול מרגיעות נוספות.

מוזמנים לקרוא בנוסף אודות שירותי קורס עזרה ראשונה לעסק שלכם באתר של אמיתי הדרכות עזרה ראשונה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן