כאבי שרירים תרופות סבתא

כאבי שרירים תרופות סבתא

שרירים תפוסים הם בעיה שכיחה המופיעה בעיקר לאחר אימון כושר ונובעים מקרעים מיקרוסקופיים בסיבי השריר וברקמות החיבור, מדובר בתהליך טבעי של הגוף שחולף לאחר מספר ימים כדי לזרז את החלמת כאבי שרירים תרופות סבתא רבות המקלות על הכאב.

התכווצות שרירים תרופות סבתא האם הן אפקטיביות?

לאחר אימון כושר אינטנסיבי לעיתים מרגישים שהשרירים תפוסים ומכווצים, כאב השריפה בשריר נובע מעצימות גבוהה של אימון, הכאב נוצר מהצטברות חומצת החלב בשריר וחוסר באשלגן ועליה בנתרן, זוהי תופעה נורמלית ומוכרת של התכווצות שרירים תרופות סבתא עשויות לעזור ולהקל על הכאב, מומלץ לתת לשרירים לנוח לעשות אמבטיה קרה, עיסוי או מסז' לאזור ולמרוח ג'לים למיניהם. תרופות סבתא לשרירים תפוסים הם:

  • אחת מתרופות הסבתא לכאבי שרירים היא שתיית מים מרובה החשובה לשמירת המלחים של תאי הגוף .
  • כאבי שרירים תרופות סבתא היא אכילת בננה הידועה ברמת אשלגן ומגנזיום.
  • שרירים תפוסים תרופות סבתא טוענת כי פעילות גופנית ותנועה מומלץ לבצע בתחילת אימון ובסיומו, תרגילי מתיחות  מזרימים את הדם ומשפרים את הגמישות.
  • שרירים תפוסים תרופות סבתא נוספות הן חימום הגוף לאחר אימון, רצוי לעשות מקלחת חמה או להשתמש במגבות חמות בהקלה על כאבי השרירים .
  • שרירים תפוסים תרופת סבתא ידועות הן אמבטיות חמות עם מלח אפסום ובשמו המוכר מלח אנגלי המכיל מגנזיום וגופרית המרפים את השרירים.
  • תזונה עשירה בנוגדני חמצון וברכיבים אנטי דלקתיים עשויים להיות יעילים במקרים של שרירים תפוסים תרופות סבתא כוללות  מזונות כגון אבטיח, כורכום, ג'ינג'ר אננס דובדבנים, מזונות העשירים אומגה 3 כגון דגים, אבוקדו, זרעי פשתן ואגוזים.
  • שתיית קפה- מחקרים מצאו כי שתיית קפה לפני ואחרי אימון תורם להפחתת כאבי שרירים.
  • התכווצות שרירים תרופות סבתא נוספות הן מריחת חומץ תפוחים עם שום על האזור, או ניתן לערבב את החומץ, השום עם דבש ומים ולשתות, השום מכיל סלניום וגופרית הידועים ביכולתם להקל על כאבי שרירים.

תרופות סבתא שריר תפוס בצלעות

כאבים בצלעות לרוב אינם בעיה בריאותית חמורה ולא דורשים טיפול רציני, כלוב הצלעות נועד להגן על הלב, אבי העורקים והריאות.

בדרך כלל כאשר יש שבר בצלעות לא ניתן לקבע את המקום והטיפול הוא שמרני, תרופות סבתא שריר תפוס בצלעות עשויות לעזור ולהקל על הכאב, ראשית מנוחה, מומלץ להימנע מפעילות גופנית מאומצת, בנוסף תרופות סבתא לשריר תפוס בצלעות אומרות שצריך לקרר את האזור על ידי קרח או אם מדובר במתיחת שריר לחמם את המקום, ניתן לבצע טיפל כירופרקט ופיזיותרפיה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן