טיפול בתמציות פרחי באך

Bach Flower Remedies – Alternative Herbal Medicine

בעידן המודרני ובטח בשנה האחרונה עם המיתון העולמי כתוצאה ממשבר הקורונה, זהו עידן עם המון לחצים סביבתיים ומתחים הנלווים לכך, יש האומרים שאחת מסיבות המוות העיקריות הוא מוות מסטרס, אנשים מסוימים מפתחים תגובות לחץ לעומת אחרים הלוקחים דברים בקלות, כדי לטפל בחרדות נפשיות אפשר כיום להיעזר ברופא הומאופת מומחה לשיטות טיפול בתמציות פרחי באך וזאת כדי לשפר את מצבו הלא יציב של המטופל או המטופלת.

באילו סוגים של תופעות תמציות פרחי באך מטפלים?

התרופה המוכרת והידועה שמשתמשת בתמציות פרחי באך אבחון וטיפול היא תרופת הרסקיו רמדי הידועה כבר שנים רבות אשר מכילה בתוכה כחמישה סוגים שונים של פרחי באך המטפלים בריכוז של חמישה תופעות נפשיות שונות כמו איזון נפשי, הורדת הסטרס, הורדת חוסר הסבלנות, שקט נפשי, ואי אזכור של ההיסטוריה הלא טובה במוחו של המטופל, שמות התמציות המרוכזות בתוך התרופה הם ;ROCK ROSE,PLUM CHERY  IMPATIENTS, אלו חלק משמות פרחי באך טיפול הנמצאים בתוך הרסקיו רמדי לדוגמא. ישנם סוגים נוספים של פרחי באך המטפלים בצורה כזו האו אחרת בחוסר שקט נפשי, ניתן למצוא סוגים נוספים טיפול פרחי באך שאותם ניתן למצוא בהרבה מהאתרים שנוגעים בפרחי באך למטפלים או טיפול בתמציות פרחי באך.

איך פרחי באך מטפלים בלחצים נפשיים

על ידי רקיחת הצמחים שנעשתה עוד בעבר והליך יצורם בשלבים של התמציות באזור הרי ורנון באנגליה, עם הפרחים הקיימים באזור. קודם היו טובלים את הפרחים במי מעיין לאחר מכן היו מייבשים אותם בשמש. דוקטור באך היה הומאופת בהשכלתו הרפואית שדגל בשיטה האלטרנטיבית בעזרת שימוש בתמציות צמחים שבעזרת השימוש בהם הוכח שהם היו מורידים תופעות חרדה, כל סוג של פרח היה מיועד לסוג אחר של טיפול לדוגמא פרח ASPEN 2 שנועדו לאנשים הסובלים מפחדים לא מוסברים, פרח CHERY PLUM הנועד לטיפול באנשים החוששים מאובדן שליטה עצמית, CLEMATIS שנועד לסובלים מחולמניות.

פרחי באך מטפלים בילדים

ידוע ששיטת פרחי באך בעיקר מיושמת בטיפול בילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, ישנם שמות לכל חברה המשווקת את פרחי באך מטפלים בסוגי אי יכולת ריכוז של ילד בלימודים או בחיים החברתיים. בתמצית פרחי באך אבחון וטיפול נעשה על ידי רופא פסיכולוג אליו מופנה הנער, הוא מאבחן תחילה את מהות הבעיה, כחלק מתפקידו הוא יפנה את הילד או הילדה לטיפול בסוגים שונים של תמציות בטיפול פרחי באך, תלוי כמובן במהות סוג בעיית הקשב וריכוז או היפר אקטיביות.       

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן