דיקור סיני לזירוז לידה

דיקור סיני לזירוז לידה

נשים בהריון מתקדם כאשר תהליך הלידה מתעכב או שהמצב הבריאותי של האם או העובר עלולים לסכן אותם, נדרש לכך זירוז לידה, ישנן שיטות רבות לזירוז לידה אם זה חומרים מזרזי לידה או בלון, נשים רבות מעדיפות את הרפואה האלטרנטיבית, כאשר אחת השיטות היא דיקור סיני בהריון זירוז שכזה הוא פופולרי יחסית .

הסיבות לזירוז לידה

מטרת זירוז לידה והשראת לידה להביא ללידה פעילה, הסיבה השכיחה לביצוע זירוז הוא גיל הריון מתקדם אשר עלול לגרום לירידה בתפקוד השלייתי בסביבות 41 שבועות, סיבה נוספת היא בגלל מצב בריאותה של האם כגון רעלת הריון עליה בלחץ דם, סכרת, בעיות לב ועוד, ומצב בריאותו של העובר, מיעוט מי שפיר, תינוק גדול, ירידת מים וכל מצב אחר שיסכן את האם והעובר.

דיקור סיני בהריון זירוז לידה

רבות הנשים הפונות לטיפולים אלטרנטיביים בהריון, אחד מהם הוא דיקור סיני בהריון זירוז לידה מאוד יעיל באמצעות טיפול זה.

דיקור סיני גורם להפחתת מתח וחרדות שעלולים לעכב את הלידה, דיקור סיני בהריון גורם להסרת חסמים כגון בעיות בזרימת הדם במיוחד באזור האגן, דיקור סיני משתמש בנקודות המשפיעות על המערכת ההורמונלית שמקדמת את הצירים, אחד הנקודות נמצאת בעצם העצה שבבסיס עמוד השדרה.

לפי הפילוסופיה הסינית ביקום קיימים שני כוחות היין והיאנג המשלימים אחד את השני ויוצרים את השלם, ההיריון הוא מצב היין, התינוק נמצא ברחם במי השפיר, לקראת לידה הוא מתחיל לעבור למצב יאנג ממצב פסיבי לאקטיבי, תפקיד דיקור סיני לזירוז לידה לעזור ולתמוך באישה, לגרום שתהליך הלידה יעבור מהר בקלות ובאמצעות זרימה חלקה של אנרגיה ודם בגוף האישה, דיקור סיני לזירוז לידה מחזק את הגוף וגורם לאיזון אנרגטי והורמונלי.

מחקר על דיקור סיני לזירוז לידה

מחקר אוסטרלי בדק השפעת דיקור סיני לזירוז לידה על 120 נשים שעברו טיפול אחד בלבד, תוצאות המחקר הראו כי השימוש בטיפול דיקור סיני לזירוז לידה הצליח לעורר את הלידה בשיעור 88% אחוז ובמרבית המקרים תהליך הלידה החל בתוך 6-48 שעות.

מחקר נוסף נערך בווינה בו נבדקו 45 נשים כאשר מתוכן עברו דיקור ו20 נשים היו בקבוצת הביקורת, תוצאת המחקר הוכיחו כי דיקור מקצר את משך הלידה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן