דיקור סיני לאחר אירוע מוחי

דיקור סיני בהריון

מי שעבר אירוע מוחי מבצע טיפולים שונים. חלק מהמטופלים נצמדים לרפואה המערבית, אחרים נהנים מטיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני לאחר אירוע מוחי ויש גם רבים שמשלבים בין שתי שיטות הריפוי כדי ליצור אופטימיזציה וטיפולים מכל הסוגים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר שיקלו על חייהם.

חולים רבים אשר נפגעו כתוצאה מאירוע מוחי משלבים טיפולים טיפולים אלטרנטיביים יחד עם טיפול פיותרפיה לצד טיפולים קונבציונלים וכל זאת בכדי לתת לגוף את המקסימום בכדי להביא לידי שיקום לאחר אירוע מוחי ולחזור לשגרה.

מציאת מדקר סיני מומחה

דיקור סיני היא שיטה עתיקה שמוכיחה את היעילות שלה לאורך שנים רבות. בישראל ובכל העולם קיימים מומחים רבים שעוסקים בתחום זה והם מגיעים להישגים נפלאים.

בשלב ראשון יש לבחור מטפל סיני שיש לו מוניטין מצוין ורזומה מעולה. כדאי לקבל המלצות על מי שחווה דיקור סיני לאחר אירוע מוחי והיו לכך תוצאות אפקטיביות מועילות. לאחר שמוודאים את המקצועיות ואת המיומנות שלו מתאמים אתו את המפגש הראשון.

האופציות המסקרנות של דיקור סיני

המדקר מאפיין את מצבו של הלקוח, שומע את כל השתלשלות המקרה, ההשלכות וההתנהלות היום יומית שלו. בהתאם לכך הוא מחליט על אסטרטגיית הטיפול שיבוצע באופן נקודתי במיקומים שבהם יש לגוף כשלים ולכן הגוף לא התגבר על האירוע המוחי שקרה לו בעבר.

דיקור סיני לאחר אירוע מוחי מזרז את המהלך השיקומי של הגוף באופן משמעותי, מכיוון שקיים מתח נמוך מדי או גבוה מדי בשרירים, הדיקור מבצע איזון של המתח בשרירים הללו לרמה הנורמטיבית כדי שהשרירים יחזרו אט אט לדפוס ההתנהלות כפי שהיה טרם האירוע המוחי.

מעבר לשיפור הבעיות הנוירולוגיות, דיקור סיני לאחר אירוע מוחי משפר גם את התפקוד המוטורי עבור אלו שקשה להם ללכת או להזיז את הידיים בחצי הגוף שנפגע באירוע המוחי.

סיוע במצב הרגשי של האדם לאחר אירוע מוחי

האירע המוחי מוביל אנשים רבים למצבים קשים של חוסר אנרגטיות, רגזנות, בעיות נפשיות שונות, עצבות, דיכאון וחוסר ריכוז. כאשר מבצעים טיפולים של דיקור סיני חשים שיפור מהותי בכל הנושאים הללו כיוון שבאמצעות המחטים המדקר יוצר זרימה של אנרגיה דרך הצ'אקרות והאנרגיה יוצרת זרימה קולחת של הדם ופירוק של החסמים שקיימים בנתיבי הזרימה בגוף.

פגיעה קוגניטיבית

דיקור סיני מסייע גם במקרים שבהם יש פגיעה קוגניטיבית לאחר אירוע מוחי. מטופלים רבים אינם מסוגלים לחשוב באופן עצמאי, להפעיל שיקול דעת הגיוני, להבין מה עומד מולם ובהתאם לכך לקבל החלטות קטנות או גדולות.

המטרה היא להחזיר אט אט את תפקוד המוח למצב שבו היה יום לפני האירוע המוחי. מדובר בדרך שהיא ארוכה ורצופה עליות וירידות. בהתאם לדרגה של האירוע המוחי קיים סיכוי לשפר מצב זה במעט או באופן משמעותי.

דרכי הטיפול באמצעות דיקור סיני

מדקר מיומן בעל ניסיון רב יבצע טיפול דיקור סיני מסורתי לאחר שבחן את הדופק בשתי ידיו של החולה ולעיתים יבצע גם דיקור בקרקפת, כדי ליצור אפקטיביות ושיפור.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן