דיקור סיני בהריון

דיקור סיני בהריון

ההיריון הינה תקופה נהדרת אך גם מלחיצה, נשים רבות חוות תחושות פיזיות ורגשיות שהינן טבעיות, הרפואה הסינית על כל שיטות הטיפול שלה כולל דיקור סיני בהריון העשוי לתת מענה ולסייע לאשה בתקופת ההיריון.

דיקור סיני והריון?

דיקור סיני הוא שיטת טיפול ברפואה הסינית העתיקה, על פי הרפואה הסינית בכל אדם זורמת אנרגיה "צ'י", המצב הנפשי והגופני מושפעים מהאיזון של אנרגית הצ'י, כאשר הוא מופר לא מרגישים טוב ונגרמים מחלות, כאבים ומצב נפשי ירוד. אישה בהריון הסובלת מבחילות וחולשה, הדיקור סיני בהריון מאזן את מרידיאן הקיבה ומאפשר הקלה בהם לעומת הרפואה המערבית אשר מציעה לנשים בהריון תרופות כימיות שעלולות לפגוע באישה ובעובר, דיקור סיני בהריון יכול להיות פתרון להקל את תחושת הבחילות, החולשה והחרדה בתקופה לא פשוטה זו דיקור סיני בהריון סיכונים ותופעות לוואי כמעט ולא קיימים.

דיקור סיני בהריון שליש ראשון

הרפואה הסינית רואה ברחם האישה שער לחיים החדשים, דיקור סיני הריון בשליש הראשון מחזק את תהליך ההשרשה של העובר ואת יכולת הרחם להחזיק אותו באמצעות חיזוק הכבד, הרפואה הסינית טוענת שהכבד הוא המקור להפלות. בנוסף מרבית הנשים בשליש הראשון של ההיריון מדווחות על תופעת הבחילות והקאות שעלולים לגרום לחולשה ואפילו להביא לכדי התייבשות או חמור מכך להפלות דיקור סיני הריון שליש ראשון עשוי לעזור לטיפול בתופעה. 

דיקור סיני בהריון שליש שני

בשליש השני מתרחשת גדילה של הרחם ושל כלי הדם היוצרים כאבי גב, כתפיים ובצוואר, בדיקור סיני הריון בשליש השני עשוי להרפות את הלחץ על כלי הדם והעורקים ולהפחית את הכאב.

דיקור סיני בהריון שליש אחרון

הרפואה הסינית רואה בטחול כאיבר האחראי על החזקת התינוק, בשליש האחרון נדרש חיזוק המערכת החיסונית וכן ישנם מצבים שעלולים להקשות על הלידה כמו היפוך העובר, ישנן נקודות מסוימות של דיקור סיני הריון שליש אחרון לחיזוק הגוף, לעודד היפוך עובר ,מעכבות או מזרזות לידה לפי הצורך ובעיקר מקלות על המתח והחרדה מהלידה.

האם מותר לעשות דיקור סיני בהריון?

דיקור סיני והריון יש את החשש לביצוע הטיפול ונשים נמנעו ממנו, אולם עד היום לא קיים מחקר או דיווח כי דיקור סיני בהריון יוצר סיכונים ממשיים בטיפול. לא קיים כמעט סיכון בטיפולי דיקור בהריון כל עוד הטיפול מבוצע על ידי מטפל מוסמך ובעל ניסיון ומוניטין בתחום לעומת זאת נערכו מחקרים רבים שהוכיחו את יעילותו של דיקור סיני בהריון.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן